У татарському дербі «Нафтохімік» обіграв «Ак Барс»

у татарському дербі «нафтохімік» обіграв «ак барс»

Казанський «Ак Барс» у своєму першому матчі нового сезону чемпіонату КХЛ поступився сьогодні, 6 вересня, нижньокамську «Нафтохіміку» з рахунком 1:3.

Казанці відкрили рахунок на 5-й хвилині зустрічі.Першу шайбу «барсів» зробили виключно новачки команди – Варнаков з передач Тіма Степлтона і Олександра Бурмістрова.«Нафтохіміки» відповіли шайбою Бранко Радивоевича в більшості на 13-й хвилині.Другий період пройшов в напруженій боротьбі, але жодній з команд успіху домогтися не вдалося.У третій двадцятихвилинці, коли часу на табло залишалося трохи більше п’яти хвилин, захисник «Нафтохіміка» Станіслав Романов потужно і точно пробив від синьої лінії – 2:1 на користь господарів.

Кінцівка матчу вийшла дуже напруженою.«Ак Барс» усіма силами намагався зрівняти рахунок і навіть за 40 секунд до кінця зняв воротаря, але єдине, чого домоглися – третього голу у свої ворота.Відзначився Михайло Анісін.Підсумок матчу – 3:1 – перемога Нижнєкамська в «татарстанському дербі».У наступному матчі «Нафтохімік» зіграє з московським «Динамо», а «Ак Барс» на своїй арені прийме «Салават Юлаєв».