Російське видання журналу GQ

російське видання журналу gq назвав «людей року»

Російське видання журналу GQ провело ввечері 17 вересня церемонію вручення премії «Люди року».Переможцем в основній номінації став Данило Козловський.

Крім премії «Людина року» Козловський також отримав нагороду в номінації «Актор року» за ролі у фільмах «Духless» і «Легенда N17».«Отримав її!Людина року!Спасибі велике!Це була приголомшлива ніч!»— написав Данила в своєму мікроблозі в Instagram, прокоментувавши новий статус і опублікував знімок з премією в руках.

«Журналістом року» став Кирило Мельников.Як підкреслили в GQ, кореспондент «Комерсанта» «не давав спокою власникам природних ресурсів своїми уїдливими розслідуваннями».«Бізнесменом року» став співвласник медіахолдингу «Дощ» Олександр Винокуров.Премію в номінації «Обличчя з телевізора» присудили Івану Урганту.«Спортсменом року» був названий біатлоніст Антон Шипулін, який став єдиним російським медалістом за підсумками чемпіонату світу в Чехії.Півзахисник московського ЦСКА Алан Дзагоєв названо «Відкриттям року».Влітку 2012 року Дзагоєв став одним з кращих бомбардирів чемпіонату Європи, а в цьому році з ЦСКА виграв чемпіонат, Кубок і Суперкубок Росії.